Dolgu

Burun Dolgusu


Estetik ameliyatları büyük işlemler gerektirmesi nedeniyle ve kalıcı olmasından dolayı son dönemlerde yerini dolgulara bırakmıştır. Dolgu işlemleri daha basit ve hızlı bir şekilde kişinin istediği sonucu elde etmesini sağlamaktadır. 20-30 dakika gibi sürelerde burun dolgusu uygulaması yapılmaktadır.


Burun Dolgusu Hizmetini İncele

Dudak Dolgusu


Dudaklar fonksiyonel hem de estetik açıdan yüzümüzdeki en önemli noktalarımızdan biridir. Damarların yoğunluğu ve dudakların hareketli yapısı nedeniyle dolgu için özel olarak geliştirilmiş hyalüronik asit küçük bir enjeksiyon işlemiyle dudağa uygulanır. Buna dudak dolgusu denir. Dudak dolgusu, dudaklara hacim kazandırılarak daha dolgun gözükmesi için yapıldığı gibi aynı zamanda dudak sınırlarının belirginleşmesi, yaşlılık belirtilerinin etkisinin giderilmesi ve asimetrik görüntünün de düzelmesi için uygulanan bir işlemdir.


DUDAK DOLGUSU HİZMETİNİ İNCELE

Yanak Dolgusu


Estetiğin önemli olduğu bir zaman diliminde yaşamaktayız. Güzellik kavramı kişiden kişiye göre değişebilmektedir. Kişiler de belirli bir yaşa geldikten sonra değişim arzu etmektedirler. Estetik ameliyatlar ile uzun bir dönemdir bu değişiklikler yapılmakta olsa da ameliyat kısmı kişilere korkutucu gelebilir.


YANAK DOLGUSU HİZMETİNİ İNCELE

Yüz Dolgusu


Dolgu işleminde başarılı olma oranı oldukça yüksektir. Yani olumsuz bir durumun yaşanması olasılığı çok azdır. Yüz dolgu tedavisinin en çok uygulandığı bölgeler arasında iki kaş arası, alın, göz kenarları, dudak kenarları ve burnun yanından inen kıvrımlar yer almaktadır. Kişilerin özellikle daha çok şikâyetçi oldukları bölgelerden biri iki kaşın arası ve burun kenarındaki kıvrımlardır.


YÜZ DOLGUSU HİZMETİNİ İNCELE

Kaş Dolgusu


Kaş yapısı ve şekli, kişinin karakteristik özelliğidir. Fakat zamanla kasların çalışması ve yer çekimi etkisi ile kaşlar aşağı düşebilir. Ya da aşağı inen kaşlar, göz kapaklarında ve çevresinde torbalanmaya ve kırışık oluşturmaya başlayabilir. Yeniden düzeltilmesi ve kaşların esas konumlarına alınması, dolgu işlemiyle sağlanır.


KAŞ DOLGUSU HİZMETİNİ İNCELE

Adres: Ulus, Ahmet Adnan Saygun Cd. No:69B, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Copyright by Miral Clinics 2019. All rights reserved.

WhatsApp Hemen fiyat al