Yanak Dolgu Fiyatları

Yanak Dolgu Fiyatları

21 Ekim 2019 by Okan Ökmen0
DermalFillersBanner.jpg

Yanak dolgusu güzelliğin en önemli göstergelerinden biri olan dolgun yanaklara sahip olmak için yapılan bir uygulamadır. Herkes ne yazık ki dolgun yanaklı olmamaktadır. Böyle durumlarda yanak dolgusu ile eksik olan dolgun yanaklara sahip olunabilmektedir. Yanak dolgu fiyatları ve genel olarak işleme dair bilgiler verecek olursak. Çünkü bu konu birçok kadın tarafından oldukça merak edilmekte ve ilgi ile takip edilmektedir. Yanak dolgu işlemleri kişilerin çökük ve yeterli seviyede dolgunluğa sahip olmayan yanaklarına takviye yapma işlemidir. Bu işlem ile kişilerin daha dolgun yanaklara sahip olması sağlanmaktadır. Tabi işlem önemli olunca doğal olarak yanak dolgu fiyatları da aynı derecede öneme sahip olmaktadır. İşlem fiyatlarını etkileyen bazı unsurlar bulunmaktadır.

Yanak Dolgusu Nedir?

Yanak dolgusu kişilerin yüzünde zamanla azalan veya doğuştan yeterli seviyede olmayan dolgunluğu kazandırma işlemi olmaktadır. Yanak dolgusu ile kişiler istedikleri gibi dolgun yanaklara ve daha genç görünüme sahip olabilmektedir. Bunun için yapmaları gereken tek şey uzman bir ekipten yanak dolgusu işlemi için yardım almaktır. Yanak dolgusu için hem cerrahi yöntemler kullanılabilmekte hem de ameliyatsız yöntemler tercih edilmektedir. Her iki yöntemde son derece başarılı sonuçlar çıkmasını sağlamaktadır. Kişilerin tercih ettiği hangisi ise o şekilde uygulama yapılmaktadır. Cerrahi yöntemler tercih edildiğinde kişiler bu durumdan pişman olduğunda ya da operasyon beklenildiği gibi olmadığında yalnızca geri dönüş zor olmaktadır. Hatta çoğu zaman bu durum imkânsız olmaktadır. Bu sebeple yanak dolgusu için ameliyatsız yöntemleri tercih etmek çok daha mantıklı olmaktadır.

Yanak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Kişilerin görünümünde son derece önemli değişiklikleri sağlayan yanak dolgusu işlemi nasıl yapılır bahsedecek olursak. Yanak dolgu fiyatları da oldukça merak edilmekte ancak daha çok merak edilen yanak dolgusunun nasıl yapıldığı olmaktadır. Yanak dolgu işlem adımlarının neler olduğundan bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • İşlem öncesi kişilerin fotoğrafı çekilir ve dolgu işleminin hangi bölgelere yapılacağı belirlenir.
  • Kişilere işlem öncesinde lokal anestezi uygulanır ve işlem sırasında acı hissetmemesi sağlanır.
  • Kanül adı verilen iğneler ile yanağın uygun bölümlerine dolgu işlemi yapılır.
  • İşlem esnasında dolgu malzemesinin fazla kaçmaması için son derece dikkatli davranılır. Yavaş yavaş enjekte edilir ve doğru doz ayarlanır.
  • İşlemden sonra kişinin yine fotoğrafı çekilir ve hastaya gösterilir.

Yanak Dolgu Ücretleri

Dolgun yanaklara sahip olmanın en etkili yolu olan yanak dolgusu hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri yanak dolgu fiyatları olmaktadır. Bu konuda aslında net bir fiyat bilgisi vermemiz hiç kolay değildir. Çünkü işlemde uygulanacak olan yöntem ve dolgu malzemesi fiyatı etkilemektedir. Yani bu konuda fiyat sizin tercihleriniz doğrultusunda değişmektedir. En kaliteli ve en etkili dolgu yöntemini tercih ettiğinizde ücret buna bağlı olarak aynı derece yüksek olacaktır. Ancak kalitesiz dolgu malzemesi de kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilecektir.

Medikal Estetik Kliniği’ni Facebook, Twitter, Instagram sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.


Yorum yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Adres:Caferağa, General Asım Gündüz Cd. No:46/6, 34714 Kadıköy/İstanbul

Copyright by Miral Clinics 2019. All rights reserved.

WhatsApp Hemen fiyat al