Saç Ekimi

BIYIK EKİMİ


Bıyık ekimi, bıyıklarının seyrekliğinden ve şekli itibariyle şikayeti olan 24 yaş ve 24 yaşın üstünde olan erkeklere tarafından tercih edilen bir işlemdir. Genetik olarak ortaya çıkan sorunlar, stres gibi pek çok etkenler nedeniyle bıyık köklerinde sorunlar oluşabilmektedir. Estetik bir görüntü olmanın da yanı sıra erkeklerde sakal ve bıyık tercihleri oldukça sık tercih edildiği için bıyık eksikliği bir süre sonra kişi için bir sorun haline gelebilmektedir.


BIYIK EKİMİ

FUE SAÇ EKİMİ


FUE Saç Ekimi, günümüzde kelliğin kalıcı çözümü olarak görülen bir estetik operasyon türüdür. Bütün estetik cerrahlar tarafından yapılan bir işlemdir. Saç tasarımının nasıl yapılacağını ve ön saç çizgisinin hattının nasıl belirleneceğini, saç yoğunluğunun nasıl olacağı noktasında planlama; FUE Saç Ekimi uzmanı tarafından doğru bir şekilde tasarlanmalıdır.


FUE SAÇ EKİMİ

KALEM TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ


Saç ekim uygulamaları yıllardır kadınlar ve erkekler tarafından sıkça başvurulan yöntemlerden bir tanesidir. Fazla tercih edilmesi ve ihtiyaç duyulması nedeniyle pek çok yöntem bulunmaktadır. Kalem tekniği de son dönemlerde ilk akla gelen uygulamalar arasında yer almaktadır. Cerrahi müdahale olmaksızın istenilen saçlara ve görüntüye kavuşmak adına tercih edilebilecek olan avantajlı bir uygulamadır.


KALEM TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ

KAŞ EKİMİ


Geçmişten bugüne kadar değişmeyen algılar arasında estetik güzellik her zaman var olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Kaşlar da yüz bölgesinde estetik ve güzelliğin tamamlayıcısı olarak varlıklarını devam ettirmektedirler. Yüz içerisinde ifadeyi belirten hatta tamamlayan kaşlardır. Bu nedenle kaşların doğru şekillerde olması bir o kadar önemlidir.


KAŞ EKİMİ

SAKAL EKİMİ


Estetik olarak erkekler için sakal vazgeçilmezdir. Özellikle son yıllarda bu ilgi ve talep konusunda bir artış yaşanmaktadır. Cerrahi operasyon da gerçekleştirilmektedir ancak bu operasyonlar saç ekim tekniği ile kıyaslandığında ağır bir işlem olarak kalmaktadır. Sakal Ekimi, çene, yanaklar, favori bölgesi ve bıyık bölgesinde uygulanabilir. Aynı işlemi sivilce ve diğer izleri de kamufle etmek adına tercih edilmektedir.


SAKAL EKİMİ

TRAŞSIZ SAÇ EKİMİ


Saç ekimi işlemini düşünen ve isteyen kişiler için saçın tıraşlanma uygulaması korkutucu gelmektedir. Her ne kadar bu uygulamayı yaptıran kişiler olsa da bir o kadar yaptırmaktan çekinenlerde bulunmaktadır. Tıraşsız saç ekimi uygulaması da tam olarak bu noktada devreye girmekte olan bir saç nakil işlemidir.


TRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

Adres:Caferağa, General Asım Gündüz Cd. No:46/6, 34714 Kadıköy/İstanbul

Copyright by Miral Clinics 2019. All rights reserved.

WhatsApp Hemen fiyat al