G5 Masajı


Bölgesel zayıflama söz konusu olduğunda son dönemlerde akıllara gelen zayıflama yöntemlerinden bir tanesi de G5 masajı olmaktadır. Vücuda titreşimler göndererer; vücutta olan fazla yağı ve ödemi atmaya yardımcı olur. Bu nedenle de özellikle bir bölgeden şikayetçi olan kişilerin ilgi odağı olmaktadır. Bölgesel zayıflamanın yanı sıra bu şekilde laktik asit atımını desteklemekte ve yorgunluğu yok etmektedir. G5 masajı sonucunda kan akışı hızlanır, cilt üzerinde oluşmuş kırışıklarda azalma görülür ve selülitlerde etkisi fark edilir bir boyuttadır. Kısaca söz etmek gerekirse pek çok açıdan fayda sağlayan bir uygulamadır.

G5 Masajı Nedir

G5 masajı pek çok faydası olan bir işlemdir. Çoğunlukla bölgesel zayıflamaya olan katkısından dolayı tercih edilmektedir. Masaj işlemi esnasında, “Matrigen PPC” ismine sahip olan ve yağların vücuttan atılmasını destekleyen bir krem kullanılmaktadır. Yine masaj esnasında yağ atımını sağlayan krem haricinde, zayıflamayı hızlandırma etkisi olan yağ ve jeller de kullanılmaktadır. Bu şekilde, kan akış hızı belirli oranda arttırılmaktadır. Uygulama için seanslar yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Birkaç seansta, uygulamanın sonuçları gözle görülür bir hal almaktadır. Kalça, kol, bacak ve karın gibi bölgelerde gerginleşme de oluşur ve kırışıklıklar da bu şekilde azalır. 1 seansta 2-7 cm arası incelmeler görülmektedir. İncelmelerin daha fazla ya da daha az olması da kişilerin özelliklerine göre değişim göstermektedir.

G5 Masajı Fırsat Fiyatları

Bölgelere ve seanslara göre fiyatlar içinde değişimler olmaktadır. Uygulanacak merkezler arasında da fiyat değişimleri olmaktadır. Bu nedenle net bir fiyat vermek mümkün olmayabilir. G5 masajı uygulaması hakkında dilediğiniz zaman diliminde bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Fiyat konusunda net olarak bilgi alımını da bu şekilde sağlayabilirsiniz. Kampanyaları da takip edebilir ve uygun fırsatları yakalayarak makul fiyatlara bu işlemi satın alabilirsiniz.

G5 Masajı Selülit

5 seans sonrasında bariz bir şekilde sonuçları bu masaj uygulaması ile görebilirsiniz. Yağ yakımını desteklemesi, kan akışını hızlandırması, ve fazla yağ biriken kısımlarda etkili olması nedeniyle selülit tedavisi için G5 masajı tercih edilmektedir. Olumlu etkilerinin yanı sıra sonuçların hızlı alınması da bu masajı popüler kılmaktadır. Makul fiyatlara hızlı bir şekilde hem bölgesel zayıflayabilir hem de istediğiniz pek çok özelliği de bu masaj ile kazanabilirsiniz. Kas – eklem ağrılarını azaltır, vücuttan toksinlerin atılmasını sağlar, stres azaltır ve vücutta olan ağrıların da giderilmesine yardımcı olur.

G5 Masajı Bölgesel

Spor ve diyet ile istenilen bölgeden kilo vermek oldukça zordur. Zaman ve sabır gerektiren işlemlerdir. G5 masajı ise kısa sürede birkaç seansla dahi istediğiniz sonucu almanızı sağlayacak bir uygulamadır. Vücut üzerinde birçok alan için uygulanmakta olan G5 masajı özellikle basen, kalça, bacak, kol ve popo üzerinde uygulanması yönünde talep almaktadır. Bölgesel zayıflama için en uygun seçeneğiniz olabilir. Tüm vücut için de g5 masajı uygulamasını tercih edebilirsiniz.

G5 Masajı ile Bölgesel Zayıflama

Masaj ile sadece 5 seans sonrasında istediğiniz bölgede zayıflamayı fark edebilirsiniz. Beklediğiniz sonuca bu şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu masajı destekleyici bir şekilde beslenmenize dikkat ederseniz ve sportif aktivitelerde bulunursanız daha hızlı bir zayıflama sürecine girebilirsiniz. Tüm vücut için istediğiniz takdirde öncelikle bir diyetisyenden destek alabilirsiniz. Diyet listesi ile beraber bu işlemin uygulanması sürecin sonunda sizi memnun edecek bir görüntüye sebep olacaktır. Tabi ki yine bu işlemden önce herhangi bir rahatsızlığınız var ise doktorunuzdan onay almanız gerekebilir.

Kaynakça:

  1. https://link.springer.com/article/10.1007/s10103-018-2612-8
  2. https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-3-642-34029-1_1
  3. http://200.129.163.131:8080/handle/tede/7144

Adres:Caferağa, General Asım Gündüz Cd. No:46/6, 34714 Kadıköy/İstanbul

Copyright by Miral Clinics 2019. All rights reserved.

WhatsApp Hemen fiyat al