Madikal Operasyonlar

ALTIN İĞNE TEDAVİSİ


Bu herkesçe bilinen bir unsurdur ki, yaşlanma kaçınılmaz bir sondur. Yaş ilerledikçe ciltte belirli deformasyonların ortaya çıkması da yine aynı şekilde kaçınılmazdır. Ancak günümüzde insan üzerindeki psikolojik koşullar öyle bir hal almışlardır ki, insan yaşının ilerlediğinden daha çabuk yaşlılık komplikasyonları gösterir hale gelmiştir.


ALTIN İĞNE TEDAVİSİ

AMELİYATSIZ YÜZ GERME


Güzelliğimizin temsilcisi olan yüzümüz de bir noktadan sonra canlılığını yitirmektedir. Yaş alma durumunda yaşanan ya da stresli bir hayatın sonucu olarak kırışıklıklar ister istemez meydana gelmektedir. Uzun yıllar boyunca bu sorunun bir çaresi olarak cerrahi operasyonlar yer aldı. Ancak teknolojinin de günden güne gelişmesi ile cerrahi operasyon gerektiren işlemlere olan ilgi azaldı.


AMELİYATSIZ YÜZ GERME

AQUA PEELING


Hayatın akışı esnasında cilt her gün detaylı bir temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Tozlar, hava şartları, kötü kokulardan kaynaklı olarak cildimize yapışan partiküller gibi pek çok nedenden ötürü cilt basit bir şekilde kirlenir. Cilt kirliliği devamında cilt üzerinde oluşabilecek akne, siyah nokta, yağlanma ve en önemlisi de yaşlılığı getirmektedir. Aqua peeling de bu noktada devreye giren bir cihazdır.


AQUA PEELING

CİLT BAKIMI


Kadın ya da erkek Her yetişkin bireyde cilt kendini 28-30 gün aralığında yenilemektedir. Bunun sonucunda ortaya ölü hücreler çıkmaktadır. Bu ölü hücreler, cilt tarafından yüzeye itilerek cilt yüzeyinde kalın solgun bir tabaka oluşturmaktadır.


CİLT BAKIMI

G5 MASAJI


Bölgesel zayıflama söz konusu olduğunda son dönemlerde akıllara gelen yöntemlerden bir tanesi de G5 masajı olmaktadır. Vücuda titreşimler göndererer; vücutta olan fazla yağı ve ödemi atmaya yardımcı olur. Bu nedenle de özellikle bir bölgeden şikayetçi olan kişilerin ilgi odağı olmaktadır. Bölgesel zayıflamanın yanı sıra bu şekilde laktik asit atımını desteklemekte ve yorgunluğu yok etmektedir.


G5 MASAJI

İP ASKI


Güzel görünme arzusu, herkeste var olan bir istektir. Yalnızca başkalarına güzel görünmek değil, aynaya baktığında kişinin kendisini iyi hissetmesi, çekici bulması, rahatsız olduğu yön ve bölgelerinden kurtulması da güzellik açısından oldukça önemlidir. Bireylerin sürekli olarak güzel görünme arzusu, aynaya baktıklarında kendilerini iyi hissetme istekleri bu alanda yapılan gelişmelerin de artmasını sağlamaktadır.


İP ASKI

KİMYASAL PEELING


Alanında uzman kişiler tarafından cildin hasarlı olan kısımlarını yenilemek adına uygulanan bir işlemdir. Cildin belirlenen katmanlarında kontrollü hasarlar ile cildin yenilenmesi sağlanmaktadır. Hasar lezyon içeren cilt yapıları da kimyasal peeling işlemi ile yenilenmektedir. Son dönemlerde cilt üzerinde oluşan hasarlar nedeniyle oldukça fazla tercih edilen bir yöntemdir.


KİMYASAL PEELING

KILCAL DAMAR TEDAVİSİ


ılcal damar genişlemeleri yanaklar, burun çevresi, alın, boyun ve göğüste sıklıkla görülmektedir. Damar tedavisini daha çok tercih edenler arasında ise surat bölgesindeki damarların görünümünden rahatsızlık duyan kişiler yer almaktadır. Büyük bir sağlık problemi teşkil etmese bile kişinin kendini iyi hissetmesi ve estetik görünümün iyileştirilmesi adına bu uygulama oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.


KILCAL DAMAR TEDAVİSİ

MEZO TERAPİ


arihte ilk olarak güzellik odak noktasıyla Dr. Michael Pistor tarafından kullanılmış olan bu işlem daha sonraki zaman diliminde Fransız Tıp Akademisi ile tıp dalında kendine yer bulmuştur. Tedavi ya da güzellik amacıyla bitkisel ve farmakolojik ilaçların oluşturduğu bir karışım, enjeksiyon yardımıyla cilt altına uygulanmaktadır. Çıkış noktası güzellik olması nedeniyle tek bir alanda kullanıldığı yanılgısına düşülmektedir.


MEZO TERAPİ

YÜZ MEZOTERAPİSİ


Yüz mezoterapisi bir diğer adıyla Mezolifting cildin ihtiyaç duyduğu ve eksikliğini hissettiği vitamin, protein, mineral ve kolajen karışımının deri altına enjekte edilme işlemidir. Benzeri olan pek çok uygulama ile kıyaslandığında onlara göre etkisi daha gözle görülür ve bu konuda başarılıdır.


YÜZ MEZOTERAPİSİ

PASİF JİMNASTİK


Son yıllarda ilgi gören zayıflama yöntemlerinden bir tanesi olan pasif jimnastik, bölgesel zayıflama yöntemleri arasında yer almaktadır. Bölgesel zayıflama sağlaması nedeniyle ön plana çıkmış olsa da selülitlerin giderilmesi, vücutta oluşmuş olan şekil bozukluklarının düzeltilmesi ve saç çıkarma etkisiyle de tercih edilmektedir. Vücut içinde çalışan kasların yanı sıra aktif olmayan yani çalışmayan kaslar da bulunmaktadır.


PASİF JİMNASTİK

ROLLER UYGULAMASI


Cilt sorunlarına neden olan birden fazla neden vardır. Günlük hayatta yaşanılan stres, yeme ve içme durumundan kaynaklı olan vitamin eksiklikleri gibi sebepler ciltte oluşan sorunlara neden olmaktadır. Bu sorunların önüne geçmek için yüzyıllardır pek çok yöntem geliştirilmiştir.


ROLLER UYGULAMASI

Adres:Caferağa, General Asım Gündüz Cd. No:46/6, 34714 Kadıköy/İstanbul

Copyright by Miral Clinics 2019. All rights reserved.

WhatsApp Hemen fiyat al