İp Askı Kaş Kaldırma Nedir?

İp Askı Kaş Kaldırma Nedir?

21 Ekim 2019 by Okan Ökmen0
Thread-LiftThread-Face-Lift-1.jpg

İp askı kaş kaldırma kaşlarından memnun olmayan ya da düşük kaşlı kişiler tarafından daha çok tercih edilen bir uygulamadır. Kaşın şekli, kalınlığı ve kalkık oluşu son derece önemlidir. Bazı kişilerde kaş doğuştan veya yaşlanmaya bağlı olarak o kalkık olma durumu doğru oranda olmamaktadır. İp askı kaş kaldırma yöntemi ile bu durum son derece kolay bir biçimde düzeltilmektedir. İp askı kaş kaldırma nedir ve nasıl uygulanır daha detaylı bahsedecek olursak. Düşük kaşlar kişilerin olduğundan daha yaşlı ve yorgun görünmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple kişiler bu kadar basit bir sebepten dolayı bile yeterince iyi görünememektedir. İp askı kaş kaldırma nedir diye merak edenler için tüm detaylarından bahsetmek istiyoruz.

İp Askı Kaş Kaldırma Yöntemi

İp askı kaş kaldırma yöntemi ile kişilerin düşük olan kaşları son derece kolay bir biçimde kaldırılmaktadır. İp askı ile kaş kaldırma yönteminin en önemli avantajı ameliyatsız olmasına rağmen kalıcı bir çözüm olmasıdır. Bu yönü ile birçok kişi tarafından oldukça tercih edilmektedir. Bu yöntem hem cerrahi müdahalenin risklerini ortadan kaldırmakta hem de ameliyatsız yöntemlerin kalıcı olmama dezavantajına son derece etkili bir çözüm olmaktadır.  Yöntemin genel olarak avantajları şu şekilde olmaktadır;

  • Bu yöntem ameliyatsız olarak uygulanan bir yöntemdir ve bu sebeple kişi yapılan işlemi beğenmediğinde geri dönüşü mümkündür.
  • İşlem son derece kolaydır ve kısa sürede işlem tamamlanmaktadır.
  • İşlemden sonra kişilerin yüzünde herhangi bir iz veya belirti kalmamaktadır.
  • Lokal anestezi altında uygulanan yöntemde kişiler herhangi bir acı hissi duymamaktır.

İp Askı Kaş Kaldırma Nasıl Yapılır?

İp askı kaş kaldırma nedir sorusuna detaylı bir biçimde cevap verdikten sonra işlemin nasıl uygulandığından bahsetmek istiyoruz. İşlem adımları genel olarak şöyle olmaktadır;

  • İşlem öncelikle daha öncede bahsettiğimiz gibi lokal anestezi altında uygulanmaktadır. Hastaya öncelikle lokal anestezi uygulanır.
  • Saç çizgisi sınırından bir delik açılır ve oradan özel bir ip yardımı ile kaş yukarı kaldırılır.
  • Kaşlar istenilen seviyeye getirilir ve sonrasında sabitlenir. Daha sonra işlem tamamlanır.

Görüldüğü gibi ip askı ile kaş kaldırma yöntemi son derece kolay olmaktadır. Sizlerde kaşınızın görüntüsünden yeteri kadar hoşlanmıyorsanız bu yöntemi tercih ederek kaşınızı istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Bunu yaparken doğal bir görünüm elde etmek öncelikli tercihiniz olmalıdır.

İp Askı Kaş Kaldırma Fiyatları

Ameliyatsız estetik müdahaleler arasında en fazla tercih edilen yöntem olan ip askı kaş kaldırma nedir sorusu kadar merak edilen bir diğer konu fiyattır. İp askı kaş kaldırma işlemi ile son derece başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bu yönteme ilişkin detaylı fiyat bilgisi almak için doktorunuz ile görüşmeniz çok daha önemlidir. Fiyat konusunda sizlere detaylı bilgi verilecektir. İşlemde kullanılan ipliğin kalitesi vesaire fiyatın belirlenmesinde önemli bir etmendir. Bu sebeple işlemin fiyatı değişebilmektedir.

Medikal Estetik Kliniği’ni Facebook, Twitter, Instagram sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.


Yorum yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Adres:Caferağa, General Asım Gündüz Cd. No:46/6, 34714 Kadıköy/İstanbul

Copyright by Miral Clinics 2019. All rights reserved.

WhatsApp Hemen fiyat al