Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları

21 Ekim 2019 by Okan Ökmen0
isik-dolgusu-1-1200x800.jpg

Göz altı ışık dolgusu sayesinde kişiler daha genç ve daha güzel görünebilmektedir. Bilindiği gibi göz çevresi sorunları kişilerin daha yorgun ve daha yaşlı görünmesine neden olmaktadır. Durum böyle olunca bu göz çevresi sorunları kişileri son derece mutsuz etmektedir. Bu sorunlar üzerinde tercih edilebilecek en etkili yöntem ise göz altı ışık dolgusu olmaktadır. İşleme dair daha detaylı bilgi verecek ve göz altı ışık dolgusu fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılardan bahsedecek olursak. Öncelikle göz altı ışık dolgusu fiyatları belirlenirken dikkate alınması gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu önemli noktalar ödeyeceğiniz ücret hakkında son derece önemli etkiye sahiptir.

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Göz altı ışık dolgusu kişilerin zamanla veya genetik faktörler nedeni ile göz çevrelerinde oluşan sorunların giderilmesi için uygulanan bir yöntemdir. Yönteme ilişkin olarak merak edilen çok fazla detay vardır. Kişilerin çekinceleri ve işlemin herhangi bir yan etkisinin olup olmadığına dair korkuları vardır. Ancak bu çekincelere ve korkulara hiç gerek yoktur. Çünkü alanında başarılı bir ekipten bu işlem ile ilgili destek aldığınızda işlemin herhangi bir riski olmadığını görebilirsiniz. İşlem sırasında zaten son derece hassas ve dikkatli davranılmaktadır. İnsan sağlığına zararı olmayan hyalüronik asit içeren dolgu maddeleri uygulanmaktadır. Bu sayede işlemin herhangi bir riski bulunmamaktadır.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Göz altı ışık dolgusu cerrahi bir müdahale değildir. Bu sebeple süreçte buna göre ilerlemektedir. Göz altı ışık dolgusu nasıl uygulanır ve hangi işlem adımları takip edilir bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Öncelikle kişiler muayene edilir ve işleme uygun olup olmadığı incelenir.
  • Sonrasında uygulanacak olan dolgu miktarı belirlenir ve kişiler müdahale için hazırlanır. İşlem yaklaşık dakika sürdüğünden ve sonrasında hastanede kalmalarına gerek olmadığından dolayı kişilerin günlük yaşamını etkilemez.
  • İşlem öncesinde kişinin göz çevresine antiseptik solüsyon yardımı ile temizleme işlemi yapılır.
  • Dolgu için bölgeye lokal anestezi uygulanır ve kişinin acı hissetmemesi sağlanır.
  • Daha sonra yüzün belirli noktalarından kişinin göz altlarına dolgu malzemesi enjekte edilir. Daha sonrasın işlem tamamlanır.

Göz Altı Işık Dolgusu Ücretleri

Göz altı ışık dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi verecek olursak. Kişilerin görünümünde son derece etkili değişimlere neden olan yöntem için ne kadar ücret ödeneceği merak edilen bir konudur. Kişilerin bu işlem için ödeyeceği ücreti belirleyen en önemli faktör, kullanılacak olan dolgu malzemesinin kalitesidir. Kaliteli bir dolgu malzemesi işleminin daha başarılı olmasını etkilemektedir. Kısacası aslında göz altı ışık dolgusu fiyatları öncesinde dikkat edilmesi gereken dolgu malzemesinin kalitesi olmaktadır. Uygun fiyatlı olması için düşük kalitede dolgu malzemesi tercih etmek işlemin kötü olmasına hatta sizler açısından bazı tehlikelere neden olmaktadır. Bu yüzden bu konu üzerinde mutlaka durulmalıdır.

Medikal Estetik Kliniği’ni Facebook, Twitter, Instagram sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.


Yorum yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Adres:Caferağa, General Asım Gündüz Cd. No:46/6, 34714 Kadıköy/İstanbul

Copyright by Miral Clinics 2019. All rights reserved.

WhatsApp Hemen fiyat al