Göz Altı Işık Dolgusu Zararları Var Mı?

Göz Altı Işık Dolgusu Zararları Var Mı?

22 Ekim 2019 by Okan Ökmen0
16-1.png

Göz altı ışık dolgusu, göz çevresinde meydana gelen sorunlar üzerinde oldukça etkili bir yöntem olmaktadır. Göz çevresinde zamanla veya genetik faktörler dolayısı ile meydana gelen çöküntüler, kırışıklıklar ve morluklar üzerinde etkilidir. Bu sorunu kadın erkek fark etmeksizin birçok insan yaşamaktadır. Bu konuyu aşmak veya kamufle etmek içinde her yıl onlarca para dökmektedir. Ancak bu para döktükleri ürünlerin ne yazık ki hiçbir etkisi bulunmamaktadır. Göz altı ışık dolgusu ise bunların aksine son derece etkili bir yöntem olmaktadır. Tabi konu ile ilgili olarak kişileri endişelendiren son derece önemli bir durum var ki o da göz altı ışık dolgusu zararları var mı konusudur.

Göz altı ışık dolgusu zararları var mıdır sorusu yöntemden faydalanmak isteyenlerin oldukça merak ettiği bir konudur. İnsanlar söz konusu göz ve göz çevresi olduğunda oldukça hassas olmaktadır. Bu son derece normaldir. Ancak bizler bu konuda endişe duymamanızı ve korkmamanızı tavsiye ediyoruz.

Göz Altı Işık Dolgusu Kime Yaptırılmalıdır?

Göz altı ışık dolgusu tehlikeli değildir. Tabi bu konuda uzman bir ekipten destek aldığınızda ve iyi bir klinik tercih ettiğinizde mümkün olmaktadır. Göz altı ışık dolgusu mutlaka alanında uzman ve deneyimli kişilere yaptırılmalıdır. Bu konuda hem uzmanlık hem de deneyim son derece önemlidir. İşlemi plastik cerrahlar ve dermatologlar yapabilmektedir. Bu işlemin kesinlikle ara yer olarak bilinen basit mekanlarda yapılmaması gerekir. Göz altı ışık dolgusu zararları var mı diye merak ediyorsanız cevabımız hayır olmaktadır. Seçtiğiniz ekip aranılan kriterlere uyduğu sürece kesinlikle böyle bir zarar söz konusu değildir.  İşlem hakkında biraz bilgi verdiğimizde çekincelerinizin tamamen gideceğini düşünüyoruz.

Göz Altı Işık Dolgusu Hakkında Detaylı Bilgiler

  • Göz altı ışık dolgusunda kişilerin göz çevresine insan sağlığına zararı olmayan hyalüronik asit içeren dolgular enjekte edilmektedir.
  • İşlem ortalama 15 dakika sürmekte ve herhangi bir riski bulunmamaktadır.
  • İşlemin etkisi ortalama 1-1,15 yıl sürmekte ve belirli aralıklar ile tekrarlanması gerekmektedir.
  • Düzenli olarak işlem tekrarlandığında yöntemin etkisi de artmaktadır.
  • İşlem lokal anestezi uygulanarak gerçekleştirilmekte ve hasta operasyondan sonra günlük hayatına devam edebilmektedir.
  • Operasyonun riski bulunmamakla birlikte hafif kızarıklık ve morluk durumu olabilmekte ancak bu tamamen geçici olmaktadır.

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları

Göz altı ışık dolgusu zararları var mı konusu kadar fiyatları da önemsenen bir konu olmaktadır. Aslında hastaların çekindiği durumlardan biri olmaktadır. Boşuna para döktükleri ürünleri düşündüklerinde daha etkili olan bu yöntemin son derece yüksek olduğunu düşünmektedir. Ancak bu durumda yine gereksiz bir endişe olmaktadır. Çünkü gereksiz kremlere ve kozmetik ürünlerine oranla yönteme ödeyeceğiniz ücret çok daha uygun olmaktadır. En azından çok daha işe yarayan bir işlem olmaktadır. Bu yönü ile bile çok daha uygun olmaktadır.

Medikal Estetik Kliniği’ni Facebook, Twitter, Instagram sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.


Yorum yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Adres: Ulus, Ahmet Adnan Saygun Cd. No:69B, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Copyright by Miral Clinics 2019. All rights reserved.

WhatsApp Hemen fiyat al