Epilasyon

Lazer Epilasyon


Lazer epilasyon, cildin istenmeyen tüylerden tamamen ya da uzun bir süreliğine arındırılması işlemidir. İstenmeyen tüylerin büyük bir problem haline geldiği günümüzde epilasyon, hem erkek hem de kadınlar için oldukça gerekli bir işlemdir. Hayatın tadını kaçıran, sürekli huzursuzluk hissi yaratan istenmeyen tüyler, bu işlem gerekli hale getirmektedir


incele

Buz Lazer Epilasyon


Kadın erkek her insanın en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüylerdir. İstenmeyen tüyler sürekli gerginlik yaratan, ağda ile alındığında yoğun acı hissettiren, diğer yöntemlerle de sürekli uğraş gerektiren adeta hayatı kısıtlayıcı bir sorun haline gelmişlerdir. Teknolojinin gelişmesi istenmeyen tüyler alanında da yeni, kalıcı ve az acılı yöntemlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bu yöntemlerden en az acılı ve kalıcı olanı buz lazerdir.


İncele

Sıkça Sorulan Sorular

EPİLASYON NEDİR?

Epilasyon Nedir ve Ne İşe Yarar sorusunun cevapları son zamanlarda en çok aranılan isimler arasında yer almaktadır. Epilasyon; vücut üzerinde yer alan tüylerin farklı yöntemler ve teknikler ile alınması işlemine denilmektedir. Epilasyon işlemi pek çok insanın yüzyıllardır kullanmış oldukları vücut kıllarından arınmak için uyguladıkları tekniklere denilmektedir. İnsanlar epilasyon işlemlerinde daima yeni yöntemler aramış ve ağrısız acısız epilasyon işlemlerini yıllar içerisinde geliştirmeye çalışmışlardır. 

EPİLASYON KALICI MIDIR?

Epilasyon kalıcılığı vücut tipi, epilasyon biçimi ve hormonların uyarmasına göre değişiklikler gösterebilmektedir. Epilasyon işlemlerinde kalıcılık çok fazla olmamak ile birlikte kıl köklerini zayıflatmadığı için hormon tiplerine göre tüylerin oluşumunu tekrarlamaktadır. Vücut tüyleri epilasyon çeşitliğine göre zayıflamakta ve yahut güçlenmektedir. Bu sebeple vücut tüylerinde yapılacak epilasyon işlemlerinde dikkat edilmesi gereken önemli etkenlerden biri ise tüy köklerinin incelmesi yönünde olmalıdır. Aksi takdirde epilasyon kalıcılığı uzun süreli korunmayacaktır.

EPİLASYON FİYATLARI NE KADARDIR?

Epilasyon Fiyatları Ne Kadardır? Sorusunun cevabına gelecek olursak yapılan Epilasyon işlemi ve güzellik merkezine göre değişiklikler gösterebilmektedir. Epilasyon işlemleri seans şeklinde oldukları için seans ücretlerini de işlem özellikleri belirlemektedir. Epilasyon işlemleri ise seans başına ortalama en düşük 150 lira ile 400 liraya kadar çıkabilmektedir. 

EPİLASYON SONRASI YAPILMASI GEREKENLER NELERDİR?

Epilasyon sonrası yapılması gereken en önemli işlem vücut ya da masaj yağları ile epilasyon yapılan bölgeye uygulama yapmaktır. Kıl alma işlemi sırasında ve sonrasında bölgenin tahriş olmasını engellemek bu gibi yağlarla mümkün olabilmektedir. Epilasyon işlemleri sonrası sivilce oluşumu ve kızarıklık oluşumunu önlemek için çok sıcak su ya da çok soğuk su ile duş almamak gerekmektedir.

Adres:Caferağa, General Asım Gündüz Cd. No:46/6, 34714 Kadıköy/İstanbul

Copyright by Miral Clinics 2019. All rights reserved.

WhatsApp Hemen fiyat al